Dla Radia Plus + o kredytach frankowych i roszczeniach przeciwko bankom

Zapraszam wszystkich Państwa do wysłuchania kolejnej audycji z moim udziałem w Radiu Plus.

Już jutro od godziny 17:00 w Radiu Plus audycja poświęcona kredytom frankowym i roszczeniom tzw. frankowiczów przeciwko bankom. Wraz z drugim ekspertem wyjaśnimy Państwu jakie uprawnienia przysługują kredytobiorcom i jak powinno się z nich korzystać, gdzie i w jakim terminie składać pozew etc.

Dla zainteresowanych tematem przypominam o artykułach na moim blogu, w których opisuję narzędzia jakimi dysponują tzw. frankowicze oraz wyjaśniam w jaki sposób konstruować roszczenia przeciwko bankom.

Słyszymy się jutro o godzinie 17:00 w Radiu Plus +

adw. Michał Gajda
Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

Michał Gajda

Michał GajdaAdw. Michał Gajda, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył studia podyplomowe z prawa medycznego oraz prawa karnego skarbowego i gospodarczego. W swojej codziennej praktyce zajmuje się obroną w sprawach karnych, w tym o przestępstwa typowo kryminalne, przestępstwa gospodarcze i skarbowe, a także prowadzi obronę lekarzy w sprawach o w tym tzw. błędy medyczne. Jako specjalista od prawa medycznego, reprezentuje podmioty lecznicze z całej Polski, prowadzi szkolenia dla medyków, jest wykładowcą Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, a także uczestniczy w pracach Rady Ekspertów Parlamentarnego Zespołu ds. Medycyny Estetycznej.

Zobacz również inne wpisy

Skontaktuj się z Nami!