O kancelarii

Doświadczenie i kompetencje

Kancelaria Adwokacka Adwokata Michała Gajdy powstała w 2016 r. Założeniem naszej działalności jest szeroki zakres kompetencji oraz wymiana doświadczeń. Z tego powodu adwokat Michał Gajda prowadzi swoją kancelarię na zasadach wspólnoty biurowej wraz z trzema innymi doświadczonymi adwokatami – adwokatem Robertem Majchrzakiem, adwokatem Jackiem Pałką oraz adwokatem Tomaszem Raczkowskim. Dzięki tej współpracy nasze Kancelarie Adwokackie tworzą zespół specjalistów z różnych dziedzin prawa.

Zlecając nam sprawę klienci zyskują pomoc nie jednego, tylko kilku doświadczonych adwokatów. Taka różnorodność pozwala zapewnić naszym klientom szeroki zakres usług prawnych na najwyższym poziomie. Istotnym wsparciem w codziennej pracy jest zespół naszych współpracowników – prawników oraz aplikantów adwokackich, którzy podobnie jak my przejawiają zainteresowania w różnych dziedzinach prawa.

Zapewniamy pomoc prawną w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

icon

Siedziba kancelarii

Siedziba kancelarii zlokalizowana jest w ścisłym centrum Szczecina, na zbiegu ulic Jagiellońskiej i deptaku Bogusława. W ramach naszego biura, oprócz przestronnych gabinetów adwokackich, w których odbywa się większość spotkań z klientami, dysponujemy również salą konferencyjną. Dzięki temu w naszej Kancelarii Adwokackiej zapewniamy przestrzeń potrzebną do większych spotkań, takich jak choćby rozmowy negocjacyjne, czy podpisanie umów pomiędzy wieloma podmiotami.

Nasza kancelaria spełnia wszystkie wymogi niezbędne do zachowania poufności i tajemnicy adwokackiej podczas spotkań z klientami i pracy nad ich sprawami. Jest to szczególnie ważne jeżeli weźmie się pod uwagę zakres prowadzonych przez nas spraw, wśród których znajdują się medyczne, rozwodowe, czy karne o najcięższe przestępstwa.

Pomimo, że siedziba kancelarii mieści się w Szczecinie, nasze usługi prawne adresujemy do klientów z całej Polski. Szczególny zakres specjalizacji oraz dotychczasowe sukcesy przyciągają klientów, którzy nie chcą ograniczać się wyłącznie do prawników działających w ich regionie. Nowoczesne technologie wykorzystywane przez nas w pracy pozwalają zapewnić pomoc prawną na najwyższym poziomie, bez konieczności wizyty w kancelarii. Pomocne w tym zakresie są również wprowadzone przez ustawodawcę rozwiązania w postaci rozpraw sądowych odbywających się w trybie zdalnym (rozprawy online), czy odbieranie zeznań świadków na piśmie. Dzięki temu nasi klienci nie narażają się na koszty dojazdu pełnomocnika do sądu oddalonego od siedziby kancelarii.

Zakres działania

Nie boimy się mówić o naszych atutach, a niewątpliwie do nich należy szeroki zakres działania kancelarii. Oprócz pomocy prawnej w typowych dziedzinach prawa takich jak prawo karne, prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne i prawo spadkowe, zapewniamy pomoc prawną w zakresie wysoko wyspecjalizowanych gałęzi jak prawo medyczne, prawo karne skarbowe, prawo karne gospodarcze, prawo europejskie oraz prawo międzynarodowe. Nasze kompetencje potwierdzają nie tylko dotychczasowe sukcesy, ale również odbyte specjalistyczne szkolenia, czy zdobyte dodatkowe wykształcenie na największych uczelniach wyższych w Polsce.

Skontaktuj się z Nami!