Porady prawne

Kancelaria Adwokata Michała Gajdy z siedzibą na terenie miasta Szczecin specjalizuje się
w świadczeniu profesjonalnej pomocy prawnej w wielu różnych dziedzinach, która jest udzielana zarówno przedsiębiorcom, jak również osobom fizycznym.

Oferujemy porady prawne w zakresie wszystkich dziedzin prawa, między innymi z:

  • prawa rodzinnego (np. sprawy o rozwód, sprawy o separację, sprawy o podział majątku wspólnego, sprawy o ustalenie kontaktów z dzieckiem, sprawy o uzgodnienie bądź zaprzeczenie ojcostwa),
  • prawa karnego (pomoc prawna na każdym etapie postępowania karnego – podejrzanemu w toku postępowania przygotowawczego, a oskarżonemu w toku procesu, a także pokrzywdzonym),
  • prawa spadkowego (np. sprawy o dział spadku, podważenie testamentu, sprawy
    o przyjęcie lub odrzucenie zapisanego spadku),
  • prawa gospodarczego (np. sporządzanie i weryfikowanie umów, negocjowanie, zakładanie spółek),
  • windykacji należności (np. negocjacje z dłużnikami, pozwy o zapłatę, windykacja przedsądowa oraz sądowa).

Fachowe i profesjonalne doradztwo prawne

Decydując się na porady prawne przez adwokata, zyskują Państwo gwarancję otrzymania wyczerpującej oraz fachowej odpowiedzi na zadany problem. Doradztwo w Kancelarii Adwokata Michała Gajdy jest świadczone przez prawników specjalizujących się w danych zagadnieniach, w oparciu o obowiązujące przepisy prawa oraz orzecznictwo sądów. Zespół naszej Kancelarii stanowią adwokaci, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i potrafią w rzetelny sposób rozwiązywać nawet najbardziej zawiłe kwestie prawne.

Porady prawne udzielane przez naszą Kancelarię pozwolą Państwu rozwiać wątpliwości związane z aspektami danej sprawy. Wszystkie powierzane nam sprawy każdorazowo realizujemy z indywidualnym podejściem prawnika do sytuacji przedstawionej przez klienta. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące zarówno stałe doradztwo, jak również porady prawne w pojedynczych sprawach.

Chociaż siedziba naszej Kancelarii Adwokackiej znajduje się na obszarze Szczecina, nie oznacza to, że porady prawne świadczymy tylko mieszkańcom tego miasta. W razie potrzeby, usługi oferujemy na terenie całej Polski.

Skontaktuj się z Nami!