Okolica kancelarii się zmienia…

Na koniec września zaplanowane jest otwarcie remontowanego placu Zamenhofa w Szczecinie . Przypomnijmy, że od połowy wakacji w okolicy naszej kancelarii prowadzone są prace remontowe ul. Jagiellońskiej i Pl. Zamenhofa. W ich efekcie przebudowana zostaje cała okolica tych ulic. Ulica Jagiellońska zyskuje nową nawierzchnię, a znaczna część Pl. Zamenhofa zmienia się w deptak z fontanną i małą architekturą miejską.  Tym samym naszym klientom już niedługo towarzyszyć będzie piękny widok wyremontowanej okolicy kancelarii. Prace z dnia na dzień nabierają jeszcze większego tempa, ukazując przyszły kształt Placu Zamenhofa jako przedłużenia deptaku Bogusława.Widok pięknie zmieniającego się centrum Szczecina rekompensuje nam dwumiesięczne niedogodności związane z rozkopanym dojściem do kancelarii.

Do niedawna punktem orientacyjnym dla naszej kancelarii adwokackiej była słynna szczecińska Fryga. Miejmy nadzieję, że prace zostaną zakończone terminowo, a my od przyszłego miesiąca będziemy mogli kierować naszych klientów w kierunku – prawdopodobnie – najładniejszego placu w Szczecinie.

Przypominamy, że Kancelaria Adwokacka Adwokata Michała Gajdy mieści się w samym sercu Szczecina – przy tzw. Deptaku Bogusława, a dokładniej rzecz ujmując na rogu ul. Jagiellońskiej i Bogusława (ul. Ks. Bogusława X 1/3 w Szczecinie). Wejście do kancelarii zlokalizowane jest od strony ulicy Jagiellońskiej. Nad wejściem znajduje się duży biały szyld z nazwą kancelarii Majchrzak | Pałka | Gajda | Castillo – Morales.

 

 

zdjęcie  wykonane i użyczone nam przez Centrum Języków Obcych Idioma zlokalizowane nad naszą Kancelarią.

Zobacz również inne wpisy