Medycyna estetyczna – konferencja w Szczecinie

Wszystkich zainteresowanych tematem medycyny estetycznej zapraszam na konferencję „Medycyna estetyczna – konferencja studencka MEKS”, która odbędzie się 1 czerwca 2019 r. w Międzywydziałowym Centrum Dydaktycznym na terenie Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. To pierwsze tego typu wydarzenie w Szczecinie.

Organizatorem konferencji jest Studenckie Towarzystwo Naukowe Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Focus on Dentistry – szkolenia dla studentów stomatologii, a partnerem tego wydarzenia jest Kancelaria Adwokacka Adwokata Michała Gajdy.

Konferencja adresowana jest nie tylko do studentów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, ale do wszystkich osób zainteresowanych medycyną estetyczną – w tym do lekarzy zajmujących się wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej oraz planujących rozpoczęcie działalności w tym zakresie.

Podczas konferencji wystąpią doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, którzy opowiedzą o wybranych zabiegach i metodach ich wykonywania. Na wydarzeniu poświęconym medycynie estetycznej nie może oczywiście zabraknąć tematu dotyczącego grupy podmiotów uprawnionych do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Ten temat postara się wyjaśnić adwokat Michał Gajda, podczas swojego wystąpienia zatytułowanego „Czy mogę wykonać ten zabieg? – medycyna estetyczna w świetle obowiązującego prawa”.

 

Serdecznie zapraszamy do zapisów.

 

Zapisy:

https://docs.google.com/forms/d/1Px1pN3ComqEsJwB4kuRBWGvbn5sqxx8_jBfVcx-MsaM/viewform?fbclid=IwAR0cdYEI2AMEeHIPjJOmtFaiaxlVu514-vNEncOYaJvp1fu7Y_bYW0kXRqs&edit_requested=true

 

informacje o wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/379512309559574/

 

 

adwokat Michał Gajda

Zobacz również inne wpisy