XXIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

Już w najbliższy piątek 17 marca 2023 r. w Warszawie w Hotelu Double Tree by Hilton rozpocznie się XXIII edycja prawdopodobnie najważniejszego wydarzenia w medycynie estetycznej w Polsce. Stowarzyszenie Dermatologów Estetycznych jak co roku zaprasza na to wydarzenie lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną. Podobnie jak w zeszłym roku patronat naukowy nad wydarzeniem obejmuje IMCAS, co jeszcze bardziej podnosi rangę Kongresu.

W tym roku po raz pierwszy w programie Kongresu przewidziany został cały panel poświęcony zagadnieniom prawnym medycyny estetycznej. Do czynnego udziału w tej części zaproszeni zostali nie tylko prawnicy zajmujący się szeroko rozumianym prawem medycznym, w tym adw. Michał Gajda, ale również przedstawiciele instytucji, które odgrywają coraz większą rolę w medycynie estetycznej, w tym m.in. przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia. Dokładna lista zaproszonych gości jest jednak niespodzianką przygotowaną dla uczestników Kongresu, więc do piątku pozostanie tajemnicą.

Oprócz wykładów na głównej sali, przewidziane zostały również panele eksperckie, w formie aktywnych dyskusji, podczas, których będziemy omawiać zagadnienia prawne przedstawiane na bieżąco przez uczestników Kongresu.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji, również w tym roku nasza Kancelaria została zaproszona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych do czynnego udziału w tym bardzo ważnym wydarzeniu. Adwokat Michał Gajda, oprócz wygłoszenia wykładu na temat reklamy wyrobów medycznych, będzie współmoderatorem panelu prawnego, a także ekspertem panelu „zapytaj eksperta o aspekty prawne Twojej praktyki”.

Adwokat Michał Gajda obecny będzie podczas całego, trzydniowego Kongresu, dlatego zaprasza wszystkich jego uczestników nie tylko do wysłuchania przygotowanych wystąpień, ale również do rozmów w kuluarach. Jesteśmy tam, aby służyć Państwu pomocą, ponieważ to dla nas najlepsza okazja do wysłuchania i poznania aktualnie trapiących problemów prawnych.

Zespół Kancelarii Adwokata Michała Gajdy

Michał Gajda

Michał GajdaAdw. Michał Gajda, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył studia podyplomowe z prawa medycznego oraz prawa karnego skarbowego i gospodarczego. W swojej codziennej praktyce zajmuje się obroną w sprawach karnych, w tym o przestępstwa typowo kryminalne, przestępstwa gospodarcze i skarbowe, a także prowadzi obronę lekarzy w sprawach o w tym tzw. błędy medyczne. Jako specjalista od prawa medycznego, reprezentuje podmioty lecznicze z całej Polski, prowadzi szkolenia dla medyków, jest wykładowcą Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, a także uczestniczy w pracach Rady Ekspertów Parlamentarnego Zespołu ds. Medycyny Estetycznej.

Zobacz również inne wpisy

Skontaktuj się z Nami!