Konferencja Regionalne Spotkania Zarządców Nieruchomości w Szczecinie

Kolejna konferencja przed nami!

Tym razem nasza Kancelaria została poproszona o wzięcie udziału w XV cyklu Regionalnych Spotkań Zarządców Nieruchomości w Szczecinie. Spotkanie poświęcone będzie m.in. tematyce dochodzenia należności czynszowych przez wspólnoty oraz spółdzielnie mieszkaniowe. W trakcie konferencji swój wykład wygłosi adwokat Michał Gajda, który weźmie w niej udział w charakterze eksperta. Temat przygotowanej prelekcji to „Od długu do komornika – windykacja należności czynszowych w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych” W trakcie wykładu, uczestnikom Spotkania zostaną przedstawione takie zagadnienia jak wymagalność i przedawnienie należności czynszowych, pozasądowe metody windykacji, sądowe dochodzenie roszczeń, a także uprawnienia komornika sądowego oraz skuteczne metody egzekucji.

Regionalne Spotkania Zarządców Nieruchomości to cykl konferencji organizowanych przez Polski Instytut Rozwoju Rynku. Jest to największy w Polsce cykl konferencji związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Spotkanie jest adresowane do zarządców nieruchomości, członków wspólnot mieszkaniowych oraz organów spółdzielni mieszkaniowych.

Konferencja odbędzie się 11 maja 2017 r. o godzinie 9:00 w Szczecinie w Hotelu Novotel.

Więcej informacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na stronie organizatora.

 

Adwokat Michał Gajda

Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

 

Michał Gajda

Michał GajdaAdw. Michał Gajda, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył studia podyplomowe z prawa medycznego oraz prawa karnego skarbowego i gospodarczego. W swojej codziennej praktyce zajmuje się obroną w sprawach karnych, w tym o przestępstwa typowo kryminalne, przestępstwa gospodarcze i skarbowe, a także prowadzi obronę lekarzy w sprawach o w tym tzw. błędy medyczne. Jako specjalista od prawa medycznego, reprezentuje podmioty lecznicze z całej Polski, prowadzi szkolenia dla medyków, jest wykładowcą Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, a także uczestniczy w pracach Rady Ekspertów Parlamentarnego Zespołu ds. Medycyny Estetycznej.

Zobacz również inne wpisy

Skontaktuj się z Nami!