Kancelaria zmieniła siedzibę – nowy adres

Drodzy Klienci,

z ogromną radością informuję, że rok 2021 zaczął się dużymi zmianami dla funkcjonowania naszej kancelarii. Wraz z początkiem roku zmieniliśmy siedzibę naszej kancelarii, co było przez nas planowane od dawna. Dokonana zmiana podyktowana była ciągłym rozwojem kancelarii oraz powiększeniem naszego zespołu o kolejne osoby – w tym dwie Panie adwokat. Więcej informacji o nowych osobach, z którymi kancelaria zaczęła współpracować zamieszczę w osobnym wpisie.

Większe i bardziej przestronne biuro pozwoli zapewnić naszym klientom wyższy komfort podczas wizyty u adwokata, albowiem oprócz indywidualnych gabinetów , mamy do dyspozycji salę konferencyjną na spotkania w większym gronie np. podczas negocjacji.  Natomiast dzięki powiększeniu zespołu jesteśmy w stanie zapewnić klientom kancelarii pomoc prawną w jeszcze szerszym zakresie. Przypominam, że nasza kancelaria adwokacka, dzięki zróżnicowaniu zespołu świadczy pomoc prawną w niemal wszystkich dziedzinach prawa (m.in. prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo karne skarbowe, prawo medyczne, prawo administracyjne). Dane kontaktowe takie jak adres email, numer telefonu stacjonarnego i komórkowego pozostają bez zmian.

Dobrą wiadomością dla naszych dotychczasowych klientów jest fakt, że kancelaria nadal znajduje się w tym samym budynku tj. przy ul. Księcia Bogusława X 1 w Szczecinie (róg deptaku Bogusława i ul. Jagiellońskiej), jednak mieści się na III piętrze zaraz przy windzie.

Nowy adres kancelarii to

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

ul. Ks. Bogusława X 1/10

70-440 Szczecin

 

adwokat Michał Gajda

Michał Gajda

Michał GajdaAdw. Michał Gajda, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył studia podyplomowe z prawa medycznego oraz prawa karnego skarbowego i gospodarczego. W swojej codziennej praktyce zajmuje się obroną w sprawach karnych, w tym o przestępstwa typowo kryminalne, przestępstwa gospodarcze i skarbowe, a także prowadzi obronę lekarzy w sprawach o w tym tzw. błędy medyczne. Jako specjalista od prawa medycznego, reprezentuje podmioty lecznicze z całej Polski, prowadzi szkolenia dla medyków, jest wykładowcą Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, a także uczestniczy w pracach Rady Ekspertów Parlamentarnego Zespołu ds. Medycyny Estetycznej.

Zobacz również inne wpisy

Skontaktuj się z Nami!