Kancelaria poszukuje aplikanta adwokackiego

Kancelaria Adwokacka Adwokata Michała Gajdy oraz Kancelaria Adwokacka Adwokata Roberta Majchrzaka poszukuje aplikanta adwokackiego do współpracy.

Poszukujemy aplikantów adwokackich I lub II roku, a także osób, które rozpoczną aplikację adwokacką z dniem 1 stycznia 2019 r. Dużym atutem kandydatów będzie znajomość języka niemieckiego i angielskiego. Dzięki współpracy z dwoma adwokatami, aplikant adwokacki będzie miał możliwość prowadzenia spraw z zakresu niemal wszystkich dziedzin prawa, co odpowiednio przygotuje go do egzaminu zawodowego oraz wykonywania w przyszłości zawodu adwokata.  Zapewniamy umowę o pracę oraz możliwość pracy w młodym rozwijającym się zespole.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres michal.gajda@adwokatura.pl

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celach rekrutacyjnych. Administratorem danych osobowych kandydatów jest Michał Gajda. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce RODO

Michał Gajda

Michał GajdaAdw. Michał Gajda, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył studia podyplomowe z prawa medycznego oraz prawa karnego skarbowego i gospodarczego. W swojej codziennej praktyce zajmuje się obroną w sprawach karnych, w tym o przestępstwa typowo kryminalne, przestępstwa gospodarcze i skarbowe, a także prowadzi obronę lekarzy w sprawach o w tym tzw. błędy medyczne. Jako specjalista od prawa medycznego, reprezentuje podmioty lecznicze z całej Polski, prowadzi szkolenia dla medyków, jest wykładowcą Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, a także uczestniczy w pracach Rady Ekspertów Parlamentarnego Zespołu ds. Medycyny Estetycznej.

Zobacz również inne wpisy

Skontaktuj się z Nami!