‘’Bez praw
nie może być
prawdziwej
wolności’’
Andrzej Frycz Modrzewski

o mnie

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Aplikację adwokacką odbywałem przy Szczecińskiej Izbie Adwokackiej, pod patronatem adw. Piotra Dobrołowicza.

W trakcie swojej kariery zawodowej zdobyłem ponad pięcioletnie doświadczenie w pracy w kancelarii komornika sądowego, podczas której zajmowałem się egzekucją na jej praktycznie każdym etapie. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu zapewniam swoim klientom profesjonalną obsługę prawną z zakresu egzekucji sądowej i postępowania zabezpieczającego.

Podczas odbytej aplikacji adwokackiej zdobyłem wiedzę i doświadczenie potrzebne mi do wykonywania zawodu adwokata. Uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych, zdobyłem szeroką wiedzę z dziedzin prawa będących w obszarze moich największych zainteresowań tj. w zakresie prawa egzekucyjnego i postępowania zabezpieczającego, dochodzenia roszczeń z tytułu umów i czynów niedozwolonych (również w sporach o odszkodowania i zadośćuczynienia za tzw. błędy medyczne) oraz prawa medycznego (w szczególności praw lekarzy oraz ich odpowiedzialności cywilnej, karnej i zawodowej).

Od 2016 r. jestem członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Prywatnie jestem miłośnikiem poznawania nowych miejsc i smaków, a moją największą pasją są sportowe motocykle.