Adwokat Robert Majchrzak – członek zespołu Kancelarii

Jak już informowaliśmy wcześniej, nowa siedziba Kancelarii to nie jedyna zmiana jaką dla Państwa przygotowaliśmy. Początek bieżącego roku był dla nas bardzo pracowity i przyniósł dla Kancelarii Adwokackiej Adwokata Michała Gajdy wiele zmian. Jedną z nich było przeniesienie siedziby, która od marca 2017 r. mieści się w samym centrum Szczecina przy Deptaku Bogusława.

Nowa siedziba to nie jedyna zmiana jaką przygotowaliśmy.

W celu zapewnienia klientom Kancelarii usług prawnych na jak najwyższym poziomie, nasza Kancelaria Adwokacka przeszła również zmiany organizacyjne. Wraz ze zmianą siedziby, Adwokat Michał Gajda podjął ścisłą współpracę na zasadach wspólnoty biurowej z trzema innymi szczecińskimi adwokatami – adw. Robertem Majchrzakiem, adw. Jackiem Pałką i adw. Krystianem Castillo – Moralesem.

W najbliższych wpisach, chciałbym przybliżyć Państwu sylwetki prawników tworzących zespół naszych Kancelarii Adwokackich.

Adwokat Robert Majchrzak

Przedstawiamy Państwu adwokata Roberta Majchrzaka, z którym Kancelaria  Adwokacka Adwokata Michała Gajdy współpracuje de facto od samego początku. Mecenas Robert Majchrzak prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką w Szczecinie od 2010 roku. W marcu 2017 r. Kancelaria Roberta Majchrzaka nawiązała współpracę na zasadzie wspólnoty biurowej z trzema innymi szczecińskimi kancelariami adwokackimi prowadzonymi przez adwokata Michała Gajdę, adwokata Jacka Pałkę i adwokata Krystiana Castillo Moralesa. Adwokat Robert Majchrzak swoje doświadczenie zdobywał już na aplikacji adwokackiej, którą rozpoczął w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej w roku 2007. Podczas swojej pracy zawodowej prowadził wiele spraw klientów biznesowych, jak i indywidualnych, w tym klientów z Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, a także USA. Od stycznia 2017 r. kancelaria działa także poprzez swoją filię znajdującą się w Międzyrzeczu w województwie lubuskim.

Adwokat Robert Majchrzak specjalizuje się w sprawach z zakresu:

  • prawa gospodarczego i handlowego,
  • prawa cywilnego,
  • prawa europejskiego,
  • praw pasażerów linii lotniczych,
  • praw pacjenta,
  • obsługi klientów niemieckojęzycznych.

Mecenas Majchrzak jest członkiem:

  • Rady Nadzorczej Stal Gorzów Wielkopolski S.A. z siedzibą w Gorzowie Wlkp.,
  • Północnej Izby Gospodarczej z siedzibą w Szczecinie,
  • Niemiecko – Polskiego Stowarzyszenia Prawników – Deutsch-Polnische-Juristen-Vereinigung e.V. z siedzibą w Berlinie

Biegle posługuje się językiem niemieckim, a także w komunikatywnym stopniu językiem angielskim

Adwokat Michał Gajda

Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

Michał Gajda

Michał GajdaAdw. Michał Gajda, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył studia podyplomowe z prawa medycznego oraz prawa karnego skarbowego i gospodarczego. W swojej codziennej praktyce zajmuje się obroną w sprawach karnych, w tym o przestępstwa typowo kryminalne, przestępstwa gospodarcze i skarbowe, a także prowadzi obronę lekarzy w sprawach o w tym tzw. błędy medyczne. Jako specjalista od prawa medycznego, reprezentuje podmioty lecznicze z całej Polski, prowadzi szkolenia dla medyków, jest wykładowcą Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, a także uczestniczy w pracach Rady Ekspertów Parlamentarnego Zespołu ds. Medycyny Estetycznej.

Zobacz również inne wpisy

Skontaktuj się z Nami!