Adwokat Krystian Castillo – Morales – członek zespołu Kancelarii

Jak informowałem we wcześniejszych wpisach, w marcu 2017 r. nasza kancelaria adwokacka w Szczecinie nawiązała współpracę z trzema innymi szczecińskimi adwokatami. Poprzednie wpisy przybliżyły Państwu sylwetki dwóch z nich – adwokat Robert Majchrzak i adwokat Jacek Pałka. W związku z tym przyszedł czas, aby przedstawić Państwu kolejnego członka naszego zespołu adwokatów – adwokata Krystiana Castillo – Moralesa.

Adwokat Krystian Castillo – Morales

Adwokat Krystian Castillo – Morales prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką w Szczecinie od 2015 r. Biegła znajomość języka niemieckiego pozwoliła mu na odbycie części studiów prawniczych w Niemczech na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Rostocku. Za wyjątkiem odbycia aplikacji adwokackiej, Pan Mecenas zdobywał wiedzę i doświadczenie m.in. podczas pracy w charakterze asystenta w Katedrze Prawa Karnego Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Od marca 2017 r. Kancelaria Adwokacka Adwokata Krystiana Castillo – Moralesa nawiązała współpracę na zasadzie wspólnoty biurowej z trzema innymi szczecińskimi adwokatami (adwokat Michał Gajda, adwokat Robert Majchrzak, adwokat Jacek Pałka). W swojej praktyce zawodowej adwokat Krystian Castillo – Morales zajmuje się obsługą przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych – w tym również klientów niemieckojęzycznych z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

 

Adwokat Krystian Castillo – Morales specjalizuje się w sprawach z zakresu:

  • prawa karnego
  • prawa spadkowego
  • prawa rodzinnego
  • prawa europejskiego
  • obsługi klientów niemieckojęzycznych

Biegle posługuje się językiem niemieckim w mowie i piśmie.

 

Adwokat Michał Gajda

Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

 

 

adwokat szczecin

Michał Gajda

Michał GajdaAdw. Michał Gajda, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył studia podyplomowe z prawa medycznego oraz prawa karnego skarbowego i gospodarczego. W swojej codziennej praktyce zajmuje się obroną w sprawach karnych, w tym o przestępstwa typowo kryminalne, przestępstwa gospodarcze i skarbowe, a także prowadzi obronę lekarzy w sprawach o w tym tzw. błędy medyczne. Jako specjalista od prawa medycznego, reprezentuje podmioty lecznicze z całej Polski, prowadzi szkolenia dla medyków, jest wykładowcą Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, a także uczestniczy w pracach Rady Ekspertów Parlamentarnego Zespołu ds. Medycyny Estetycznej.

Zobacz również inne wpisy

Skontaktuj się z Nami!