Nowy adres kancelarii!

W nawiązaniu do wcześniejszego wpisu informuję, że z dniem 6 marca 2017 r. zmianie ulega adres Kancelarii Adwokackiej Adwokata Michała Gajdy.

Od 6 marca 2017 r. kancelaria będzie się mieściła w Szczecinie przy ul. Księcia Bogusława X 1/3. Biuro jest usytuowane na I piętrze budynku, nad byłym „Duetem”, a późniejszym „American Club’em”. Wejście do budynku kancelarii znajduje od strony ul. Jagiellońskiej. Dojazd do Kancelarii Adwokackiej jest bardzo prosty, albowiem punktem orientacyjnym jest znany wszystkim Deptak Bogusława, a do niedawna była nim słynna szczecińska Fryga.

Godziny pracy Kancelarii Adwokackiej Adwokata Michała Gajdy nie uległy zmianie. Kancelaria będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:00 do 17:00, a w piątki od 9:00 do 15:00. Numer kontaktowy do Adwokata Michała Gajdy również pozostaje ten sam (tel. kom. 795 059 600).

Tak jak wcześniej informowałem, zmianie ulega również zespół prawników współpracujących z Kancelarią. Szczegółowe informacje na temat adwokatów współpracujących z Kancelarią zostaną podane wkrótce. Na chwilę obecną mogę zdradzić, że są to szczecińscy prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, dzięki czemu Kancelaria Adwokacka Adwokata Michała Gajdy zapewni kompleksową obsługę prawną dla każdego klienta, niezależnie od rodzaju powierzonej sprawy.

Adwokat Michał Gajda
Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *