Konferencja Regionalne Spotkania Zarządców Nieruchomości w Szczecinie

Kolejna konferencja przed nami!

Tym razem nasza Kancelaria została poproszona o wzięcie udziału w XV cyklu Regionalnych Spotkań Zarządców Nieruchomości w Szczecinie. Spotkanie poświęcone będzie m.in. tematyce dochodzenia należności czynszowych przez wspólnoty oraz spółdzielnie mieszkaniowe. W trakcie konferencji swój wykład wygłosi adwokat Michał Gajda, który weźmie w niej udział w charakterze eksperta. Temat przygotowanej prelekcji to „Od długu do komornika – windykacja należności czynszowych w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych” W trakcie wykładu, uczestnikom Spotkania zostaną przedstawione takie zagadnienia jak wymagalność i przedawnienie należności czynszowych, pozasądowe metody windykacji, sądowe dochodzenie roszczeń, a także uprawnienia komornika sądowego oraz skuteczne metody egzekucji.

Regionalne Spotkania Zarządców Nieruchomości to cykl konferencji organizowanych przez Polski Instytut Rozwoju Rynku. Jest to największy w Polsce cykl konferencji związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Spotkanie jest adresowane do zarządców nieruchomości, członków wspólnot mieszkaniowych oraz organów spółdzielni mieszkaniowych.

Konferencja odbędzie się 11 maja 2017 r. o godzinie 9:00 w Szczecinie w Hotelu Novotel.

Więcej informacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na stronie organizatora.

 

Adwokat Michał Gajda

Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

 

Jeden komentarz

  1. I jak konferencja ? niestety przegapiłem a byłem tego dnia w Szczecinie… może następnym razem też wybiorę się na taką konferencje bo temat mnie bardzo interesuje. Jestem ciekaw tego tematu trochę sobie już poczytałem na ten temat ale taka konferencja się przyda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *