Adwokat Michał Gajda wspiera przedsiębiorców z Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie

Kancelaria Adwokata Michała Gajdy chętnie pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu ich problemów prawnych. Dlatego tym bardziej jest mi miło poinformować Państwa, że wyraziłem gotowość wsparcia członków Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie poprzez zapewnienie im cyklicznych porad prawnych świadczonych w ramach działalności pro publico bono (bezpłatnie). Konsultacje w tej sprawie prowadzone były z Północną Izbą Gospodarczą w Szczecinie od grudnia 2016 r. i zakończyły się wdrożeniem pomysłu począwszy od stycznia 2017 r.

Porady prawne udzielane będą osobiście przez adwokata Michała Gajdę z takich zagadnień jak prawo cywilne w tym w własność i inne prawa rzeczowe, zobowiązania umowne oraz z tytułu czynów niedozwolonych (odszkodowania i zadośćuczynienia), prawo rodzinne, zabezpieczenie roszczeń i ich dochodzenie w drodze egzekucji sądowej, prawo gospodarcze, a także prawo medyczne (błąd medyczny, prawa pacjenta, prawa lekarza).

Z bezpłatnych porad prawnych korzystać mogą wszyscy przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Porady prawne będą świadczone w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca, po godzinie 17:00 w siedzibie Kancelarii Adwokackiej w Szczecinie przy ul. Grodzkiej 20/6. Warunkiem skorzystania z porad jest wcześniejsze umówienie wizyty u adwokata Michała Gajdy pod numerem telefonu 795 059 600.

adwokat Michał Gajda
Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

adwokat szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *