Adwokat Michał Gajda prelegentem na XXVI Forum Menadżerów Służby Zdrowia

Na prośbę Mazowieckiego Centrum Biznesowego – organizatora Forum Menadżerów Służby Zdrowia – zgodziłem się zostać jednym z prelegentów tego spotkania. W trakcie Forum będę miał przyjemność wygłoszenia trzech prelekcji na temat „Najczęstsze błędy w dokumentacji medycznej”, „Prawa lekarza” oraz „Zgoda pacjenta na zabieg i konsekwencje jej braku”.

To już XXVI edycja cyklu spotkań Forum Menadżerów Służby Zdrowia, która tym razem zawita do Szczecina. Konferencja adresowana jest do prezesów, dyrektorów, właścicieli, menadżerów oraz kierowników placówek publicznych i prywatnych. Wszystkie wydarzenia objęte są patronatem honorowym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych, Pracodawców RP oraz Stowarzyszenia Menadżerów Opieki Zdrowotnej STOMOZ.

Spotkanie jest szansą na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu prawa medycznego, odpowiedzialności lekarza za błąd medyczny, zagadnień związanych z prowadzeniem dokumentacji medycznej, zgodą na zabieg medyczny, ochrony danych osobowych, systemów zarządzania w placówkach służby zdrowia oraz ochroną przed roszczeniami pacjentów.

Forum odbędzie się w czwartek 6 kwietnia 2017 r.

Więcej informacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na stronie organizatora.

 

Adwokat Michał Gajda

Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

Jeden komentarz

  1. Pingback: Adwokat Michał Gajda ponownie ekspertem Forum Menadżerów Służby Zdrowia | Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *